kulnaro.pl
Sprawdź!
http://kulnaro.pl/

 

Pomocnik kucharza

Nazwa produktu Ciężar w szklance
(1/4L = 250cm3)
w gramach
Ciężar w łyżce stołowej
(1/66L = 15 cm3)
w gramach
Objętość
jednego Kg w L
Woda25015,01,00
Bułka tarta1509,01,67
Cukier kryształ22013,51,14
Cukier puder16010,01,56
Groch, fasola200-1,25
Kasza gryczana19011,51,32
Kasza jęczmienna18011,01,40
Kasza manna18511,01,36
Mak16510,01,52
Masło, margaryna24014,51,04
Mąka16010,01,56
Mąka kartoflana18011,01,40
Miód36022,00,70
Mleko25515,50,98
Mleko w proszku1207,52,10
Ocet25515,50,98
Olej23014,01,09
Płatki owsiane905,52,80
Ryż23014,01,09
Smalec22013,51,14
Spirytus20012,01,25
Sól 300 18,0 0,84
Śmietana 230 14,0 1,09
Żelatyna w proszku 132 8,0 1,90

Manuskin Active zielony sklep
Wypróbuj!
http://www.zielonysklep.eu/manuskin-active-sila-miodu-manuka-w-walce-z-problemami-skornymi/
 
 
 
O firmie   |   News   |   Oferta   |   Kontakt
Newsletter 
 

Copyright (R) 2005, All rights Reserved, Agencja Reklamowa Vena Art Sp. z o.o.