- Popielniccy wyróżnieni marką Lubelskie !
- Popielniccy wciąż Liderem Smaku !
- Opakowania makaronów Popielniccy
- Królowie makaronu
- Firma Popielniccy obchodzi 10-lecie swojej działalności
- Wojewódzki Lider Smaku dla Popielnickich
- Firma Popielniccy Wojewódzkim Liderem Smaku 2005
- Nowe kalendarze
- Reklama TV
- Działania promocyjne
- Startuje nowy serwis Popielnickich

Dr Farin opinie
Metoda na chudnięcie!
http://www.zielonysklep.eu/dr-farin-tabletki-odchudzajace/
2008-04-11 - Popielniccy wyróżnieni marką Lubelskie !
W dniu 29 marca odbyła się uroczystość przyznania najlepszym firmom z Lubelszczyzny certyfikatu marki regionalnej "Lubelskie". Wśród nagrodzonych znalazła się firma "Popielniccy", której Prezes odebrał z rąk Marszałka Województwa oraz trzech wiceministrów prestiżowe wyróżnienie. Od teraz pyszne Makarony, Kluseczki i Wstążeczki znalazły się w elitarnym gronie produktów będących ambasadorami regionu lubelskiego w całej Polsce.

Kapituła przyznająca markę dokłada szczególnych starań, aby wyróżnione przez nią firmy oraz ich oferta odznaczały się najwyższą jakością, a logo marki, przeznaczone do promowania na terenie całego kraju i Unii Europejskiej, było utożsamiane z najlepszymi produktami i usługami.

„Popielniccy” znajdują się w pierwszej 10-tce firm, które otrzymały to prestiżowe wyróżnienie.

2008-02-29 - Popielniccy wciąż Liderem Smaku !
Kapituła konkursu Wojewódzki Lider Smaku ponownie doceniła wyroby firmy "Popielniccy". Wszytkie trzy produkty wytwórni: Makaron, Kluseczki i Wstążeczki uzyskały status laureatów!

Wyróżnienia zostały wręczone 5 lutego 2008 r. w Hotelu Unia w Lublinie podczas finałowej gali Wojewódzki Lider Smaku 2007. Wybór laureatów był efektem ponad 2-miesięcznej pracy jury oceniającego zarówno same walory kulinarne wyrobów jak i ich sposób produkcji. Produkty Popielnickich zostały docenione w konkursie już po raz trzeci z rzędu, co stanowi niepodważalny dowód na jakość i wspaniały smak makaronów wytwórni z miejscowości Niemce.

2007-11-21 - Opakowania makaronów Popielniccy
Opakowanie stanowi nieodłączny element większości produktów. Pierwotnym przeznaczeniem opakowania jest przechowywanie i transport zawartego w nim artykułu lub artykułów. Jednakże w rzeczywistości jego znaczenie jest dużo większe. Poza ochroną swojej zawartości opakowanie pełni istotną rolę informacyjną oraz promocyjną, stanowiąc jeden z kluczowych elementów \\'promotion mix\\', czyli zestawu narzędzi, za pomocą których marketingowiec kreuje w oczach Klienta wizerunek danego produktu.

Firma Popielniccy świetnie zdaje sobie sprawę z wagi opakowań dla promocji swoich wyrobów. Przez lata działalności wytwórni opakowania makaronów Popielniccy stopniowo ewoluowały, nieustannie dążąc do perfekcji.

kulnaro.pl
Sprawdź!
http://kulnaro.pl/

 

 


W tym roku Klienci mieli okazję ujrzeć na sklepowych półkach kolejną zmianę wizerunku smakowitych produktów. Ostatnia modyfikacja była jedynie lekkim liftingiem w stosunku do wcześniejszych metamorfoz. Osoby znające już markę nie powinny mieć problemu z identyfikacją makaronów Popielniccy w sklepach, zauważając w opakowaniach miłą poprawę. Natomiast ci, którzy po raz pierwszy zetkną się z makaronami Popielniccy, odniosą jeszcze lepsze pierwsze wrażenie odnośnie marki, co zwiększa szansę na dokonanie przez nich zakupu. Bowiem przy pierwszym zetknięciu z danym produktem Klienci patrzą na niego przeważnie przez pryzmat opakowania. Dopiero o kolejnych zakupach zadecyduje smak kluseczków, wstążeczek lub makaronu.

2007-07-02 - Królowie makaronu
Tekst na podstawie artykułu "Królowie Makaronu", Dziennik Wschodni, 9/03/2007r.

Na Lubelszczyźnie jest kilkunastu producentów makaronu. Jednym z największych są Popielniccy. Jak to zrobiliśmy ?

W roku 1996 Grzegorz Popielnicki traci pracę w Petroproficie, starszy syn kończy ekonomię i szuka miejsca w życiu, a młodszy syn – Paweł, właśnie zrobił maturę i jest bezrobotny. Byliśmy na życiowym zakręcie – trzeba było podjąć odważne decyzje. Znajomy z Francji powiedział nam, że domowe makarony robią u nich furorę – postanowiliśmy więc spróbować. Tak powstała firma Popielniccy.

Zaczynaliśmy od produkcji makaronu wiejskiego 4-jajecznego, później postanowiliśmy rozszerzyć asortyment o kluseczki wiejskie 1-jajeczne i wstążeczki 6-jajeczne. Teraz, nasze produkty są sprzedawane przez największe sieci handlowe w Polsce.

Nic dziwnego – Popielniccy jako jedyni w Polsce produkują prawdziwy domowy makaron, jajeczny – dokładne wg rodzinnych przepisów !

» Przeczytaj cały artykuł tutaj

2007-03-20 - Firma Popielniccy obchodzi 10-lecie swojej działalności

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że firma Popielniccy Spółka Jawna obchodzi swoje 10-te urodziny.Przedsiębiorstwo na przestrzeni tego okresu z małej kilkuosobowej firmy rodzinnej stało się liderem na rynku regionalnym w segmencie krajanek walcowanych. Dzisiaj produkty Popielnickich – Makaron, Kluseczki, Wstążeczki są dostępne w większości sklepów w południowo-wschodniej Polsce oraz kilku dużych sieciach na terenie całego kraju. Korzystając z tej okazji, chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom, kontrahentom i współpracownikom za wspólną pracę przez ten czas. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie się rozwijała, a nasi Klienci nadal będą doceniali świetny smak naszych produktów.
Grzegorz i Paweł Popielniccy Popielniccy G.i P. Popielnicki Spółka Jawna

2007-03-15 - Wojewódzki Lider Smaku dla Popielnickich

Miło nam poinformować iż firma Popielniccy została uhonorowana nagrodą Wojewódzki Lider Smaku 2007.

Nagroda ta jest potwierdzeniem doskonałej jakości produkowanych wyrobów, a także rodzajem wyróżnienia firmy Popielniccy na tle konkurencyjnych marek ogólnopolskich. Reportaż z tego wydarzenia pobrać i obejrzeć klikając tutaj.

2006-04-06 - Firma Popielniccy Wojewódzkim Liderem Smaku 2005
Miło nam poinformować, iż firma Popielniccy została uhonorowana nagrodą Wojewódzki Lider Smaku 2005. W naszym serwisie internetowym jest dostępny film zawierający reportaż z tej uroczystości. Można go pobrać i obejrzeć klikając.

2006-01-03 - Nowe kalendarze
Firma Popielniccy i nowe kalendarze
na 2006 rok.

Zobacz kalendarz ścienny
Zobacz kalendarz 3-dzielny

2005-10-13 - Reklama TV
Marka Popielniccy od 15. października br. rozpocznie kampanię telewizyjną. Będzie to kontynuacja prowadzonych działań reklamowych.
Jeżeli chcesz zobaczyć
reklamę TV - kliknij TUTAJ
W TVP3 ukażą się 30 sek. spoty promujące Makaron, Wstążeczki i Kluseczki. Kampania TV potrwa do końca miesiąca i będzie miała charakter przede wszystkim wizerunkowy. Jej celem będzie również podniesienie poziomu sprzedaży tych doskonałych makaronów.

2005-09-16 - Działania promocyjne
Firma Popielniccy, rozpoczęła szeroko zakrojone działania promujące markę makaronów POPIELNICCY. Na początku zostały zmienione opakowania wszystkich produktów oraz wprowadzono nowy produkt WSTĄŻECZKI 6 JAJECZNE, co zostało zakomunikowane klientom poprzez kampanię billboardową i działania wspomagające. Równolegle ruszyły działania PR, BTL oraz rozpoczęto prace nad stroną internetową – jej nowym wyglądem oraz funkcjonalnością czego efekty właśnie mogą Państwo zobaczyć !

Działania mają na celu zbudowanie świadomości marki oraz poszerzenie grupy konsumentów makaronów Popielnickich, jak również pozyskanie nowych kanałów dystrybucji.

W chwili obecnej przygotowywane są działania tradowe: plakaty, POSy, gadżety. Również w drugiej połowie października pojawi się w telewizji film reklamowy przygotowany jako zwieńczenie tegorocznych działań reklamowych.

Trwają również prace uzupełniające, wykorzystujące narzędzia PR i marketingu bezpośredniego stanowiące kontynuację działań reklamowych. Co ma zaowocować lepszą dostępnością produktu w sieciach dystrybucji.

Naszym dotychczasowym Klientom, a także Sieciom Dystrybucji dziękujemy i życzymy udanej obopólnej współpracy.

Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy !

2005-08-25 - Startuje nowy serwis Popielnickich
Mamy zaszczyt przedstawić Państu nowy serwis Popielnickich.
Zapraszamy do zapoznania się z jego trecią.

 
 
 
O firmie   |   News   |   Oferta   |   Kontakt
Newsletter 
 

Copyright (R) 2005, All rights Reserved, Agencja Reklamowa Vena Art Sp. z o.o.